Pomiary online

Znasz temperatury i wilgotności w każdym momencie

Wiesz, jak się zmieniały przez całą dobę

Zyskujesz wiedzę i spokój. Zostaniesz powiadomiony o nieodpowiednich parametrach.

Chłodnie

Szklarnie

Transport

Ogrzewanie domu

Lodówki sklepowe

Ule pszczele

Hale magazynowe

Sauny i Spa

Dostępne na zamówienie
Czujnik w spieku brązu

Wersja standardowa

Czujnik wewnętrzny

Dostępne na zamówienie
Czujnik na kablu

Czy na pewno będę mógł rozmieścić czujniki dokładnie tak, jak potrzebuję? 

Urządzenia dopasowane do potrzeb 

Na życzenie klienta produkujemy sensory z zewnętrznym czujnikiem temperatury i wilgotności – osadzone w spieku brązu bezpośrednio przy obudowie, lub kablowe o dowolnej długości.

Dzięki temu z naszego rozwiązania mogą skorzystać nawet najbardziej wymagający klienci, u których punkty pomiarowe są trudno dostępne, bądź panują w nich skrajne temperatury.

 

Bez WiFi – samodzielna stacja pomiarowa na kartę SIM

Wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do sieci WiFi. Ta stacja pomiarowa sprawdzi się doskonale także w zastosowaniach niestacjonarnych – jak transport

Podłączyć można do niej 2 termometry DS18B20 oraz dwa czujniki temperatury i wilgotności SHTC3. W sumie pozwala to na pomiar aż sześciu parametrów pracy np. lodówki sklepowej.

 

Prezentacja bezprzewodowej stacji pomiaru temperatur

 

Zastosowania w praktyce

Na moim parterze czuć było falowanie temperatury a na piętrze było chłodno. Postanowiłem zmierzyć temperatury w układzie hydraulicznym przy użyciu LiVs8xDS.

Na zaworze trójdrożnym ustawiona była temperatura 49 °C. Czynnik zasilający na parter wg. pomiaru wyniósł 48°C, jednak na piętro tylko 45 °C.

Okazało się, iż rura doprowadzająca czynnik grzewczy na piętro przechodziła przez ścianę i nie była zaizolowana – to tam ciepło było tracone.

Wystarczyło lekko podkuć ścianę i zaizolować rurę – sytuacja opanowana, instalacja naprawiona!

Mariusz z Biechowa

Ogrodnik w szklarni

 
Więcej informacji
Wiedząc, że temperatura w szklarni jest zbyt niska, ogrodnik może przyjść i zamknąć okna, lub włączyć ogrzewanie. Jeżeli jednak zainstaluje bezprzewodowy układ wykonawczy, który komunikuje się z Sensorem, proces regulacji temperatury nastąpi automatycznie, nie wymagając udziału człowieka.

Transport termicznie wrażliwych produktów

 
Więcej informacji
W transporcie wrażliwych termicznie produktów, ogrzewanie lub chłodzenie jest cały czas aktywne. Po synchronizacji z Sensorem, dynamiczny pomiar temperatury pozwoli aktywować regulację tylko w razie potrzeby, zapewniając oszczędności i idealną tempertaurę.

Poprawa zdrowia w domu i pracy

 
Więcej informacji
Wilgotność w pomieszczeniu jest ważna zarówno dla naszego zdrowia i samopoczucia, jak i dla wielu zastosowań biznesowych. Po synchronizacji nawilżacza powietrza z Sensorem, mamy pewność, że w pomieszczeniu zawsze panuje idealna wilgotność.

Wszechstronne zastosowanie

Nasze produkty są z powodzeniem stosowane w:
Lodówkach, chłodziarkach sklepowych, ulach pszczelich, magazynach, szklarniach, ciężarówkach, muzeach, galeriach sztuki, laboratoriach, chłodniach, saunach, a także do kompleksowego ograniczania kosztów ogrzewania w domach osób prywatnych.

Zobacz co zyskasz prowadząc pomiary domowej instalacji grzewczej

Niskie koszty, wymierne korzyści

Widget na ekranie startowym telefonu daje natychmiastowy dostęp do aktualnych odczytów

Stały dostęp, z każdego miejsca z dostępem do Internetu, poprzez wygodny widget, z funkcją powiadamiania użytkownika o przekroczeniu wartości min/max, oraz przeglądarkę.Obsługa i konfiguracja możliwa jest w aplikacji mobilnej

Dynamiczny przesył danych

Dynamiczny przesył danych o temperaturze i wilgotności w definiowalnych odstępach czasowych (40 s – 22h)
Możliwość dołączenia przewodowego czujnika;
Konfiguracja polegająca na sczytaniu kodu QR.

Najniższa częstotliwość

Jak wynika z badań, im mniejsza częstotliwość fal w naszym otoczeniu, tym mniejszy ich negatywny wpływ na zdrowie.

System LiVtron używa fal o najmniejszej dostępnej na rynku częstotliwości – 433 MHz

Precyzyjny monitoring danych

Dane gromadzone są w zewnętrznym serwisie internetowym. Te archiwalne można pobrać dla wskazanych przedziałów czasowych, a aktualne zwizualizować na wykresie, na którym są łatwe do analizy

Zestaw składa się z:

Zasilacza 5V

Anteny 5dbi

 

Sensora LiVsth

  • wymiary: 96*24*22 [+/- 2] mm
  • waga: 67g
  • akumulator: OEM Litowo – polimerowa 18650, 2600 mAh
  • Czas pracy na baterii zależny od zdefiniowanej przez użytkownika częstotliwości przesyłu odczytów.
  • Gwarancja: Producenta, 5 lat

Mostu LiVc

  • wymiary: 96*24*22 [+/- 2] mm
  • waga: 50g
  • Podłączenie: antena oraz zasilacz
  • Gwarancja: Producenta, 5 lat

Współpracujemy z:

Osoby indywidualne

 

Przedsiębiorstwa

 

Usługodawcy

 

Deweloperzy

 

Zarządcy nieruchomości

 

Pośrednicy handlowi

 

Dołącz do naszego kanału na YouTube


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function get_woocommerce_currency() in /domains/energianowa.pl/public_html/wp-content/plugins/woo-product-feed-pro/woocommerce-sea.php:350 Stack trace: #0 /domains/energianowa.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(287): woosea_add_facebook_pixel(NULL) #1 /domains/energianowa.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(311): WP_Hook->apply_filters(NULL, Array) #2 /domains/energianowa.pl/public_html/wp-includes/plugin.php(478): WP_Hook->do_action(Array) #3 /domains/energianowa.pl/public_html/wp-includes/general-template.php(3025): do_action('wp_footer') #4 /domains/energianowa.pl/public_html/wp-content/themes/WingsBridge-Skyway/footer.php(48): wp_footer() #5 /domains/energianowa.pl/public_html/wp-includes/template.php(730): require_once('/domains/energi...') #6 /domains/energianowa.pl/public_html/wp-includes/template.php(676): load_template('/domains/energi...', true, Array) #7 /domains/energianowa.pl/public_html/wp-includes/general-template.php(92): locate_template(Arr in /domains/energianowa.pl/public_html/wp-content/plugins/woo-product-feed-pro/woocommerce-sea.php on line 350