Kiedy warto wybrać sterowanie ogrzewaniem?

Wydatki na energię stanowią dużą część budżetu każdego domostwa. Bez względu na wielkość budynku. Dlaczego więc ich nie zmniejszyć?

Inteligentne urządzenia pozwalają na sprawne zarządzanie ciepłem w każdym pomieszczeniu i dzięki temu uzyskanie realnych oszczędności.

Mówisz iloma strefami chcesz zarządzać – Przyjeżdżamy i montujemy!

Nasza technologia-Twój komfort

 

Szacunkowe/ osiągnięte oszczędności dla 150 m^2 domu

  • Oszczędność finansowa w skali roku 20% 20%
  • Oszczędność czasu 100% 100%
  • Zysk dla środowiska 100% 100%
Dwukierunkowa komunikacja z sensorami pozwala na dokładne, proporcjonalne sterowanie otwarciem zaworu w taki sposób aby dostarczać przepływ do stref grzewczych tylko tyle medium grzewczego, ile potrzeba do utrzymywania żądanej temperatury. To optymalne rozwiązanie pozwala uniknąć niepożądanego zjawiska przegrzewania/niedogrzania pomieszczenia oraz w znacznym stopniu przyczynia się do obniżenia kosztów za ogrzewanie.

Czym jest sterowanie ogrzewaniem?

Listwa ogrzewania podłogowego LiVs8p jest częścią systemu zarządzania ciepłem w Twoim domu. Została stworzona do precyzyjnej i efektywnej regulacji temperatury w pomieszczeniach. Najważniejszą funkcją oferowaną przez LiV8p jest definiowanie harmonogramów ogrzewania. Umożliwia to oszczędne gospodarowanie ciepłem.

W pomieszczeniach z których nie korzystasz możesz ustawić niższą temperaturę, dzięki czemu ograniczysz zużycie ciepła nawet o 30%. Oczywiście tak, że żaden z domowników tego nie odczuje i zachowasz pełen komfort. Jest to również oszczędność dla naszego środowiska poprzez zmniejszenie emisji CO2. Komfort gwarantuje możliwość regulacji temperatury ? w każdym z pomieszczeń ? w każdej chwili.

Funkcja ?antyzamarzania?

zapobiega zamarznięciu pomieszczenia

Wolna od zakłóceń

dwukierunkowa komunikacja między urządzeniami dla dokładniejszego pomiaru i regulacji.

Sterowanie mocą 8 kanałów

24V do 72W na 1 kanał

Niskie koszty, wymierne korzyści

Zdalna kontrola

Aplikacja mobilna umożliwia ustawianie różnych wartości temperatury oddzielnie dla każdego pomieszczenia. Możesz ustawić różne wartości temperatury podwyższonej, komfortowej i obniżonej, po czym rozplanować je o różnych porach dnia i nocy z dokładnością do 5 minut.

Komfort gwarantuje możliwość regulacji temperatury ? w każdym z pomieszczeń ? w każdej chwili.

W pomieszczeniach z których nie korzystasz możesz ustawić niższą temperaturę, dzięki czemu ograniczysz zużycie ciepła nawet o 30%. Oczywiście tak, że żaden z domowników tego nie odczuje i zachowasz pełen komfort. Jest to również oszczędność dla naszego środowiska poprzez zmniejszenie emisji CO2.

Strefowość

Podziel budynek albo pomieszczenie na strefy. To rozwiązanie zapewnia trzy zasadnicze korzyści ? ułatwia zarządzanie budynkiem, zmniejsza koszty jego eksploatacji oraz zwiększa komfort użytkowania powierzchni.

Zdalna kontrola i reaktywność

Przekazujemy ci system, który potrafi reagować na otaczające go warunki, a nawet na nadchodzące zmiany. Wyobraź sobie, że LiVtron samodzielnie sprawdzi aktualną prognozę pogody i na nadchodzące dni zaproponuje rozwiązania dotyczące wykorzystania sieci grzewczej. Zmianę zaakceptujesz lub zmodyfikujesz natychmiast z pozycji smartfona.

Elastyczność

Jeśli zapragniesz zmodyfikować lub rozbudować twój system automatyki, możesz zrobić to niezależnie od stanu wykończenia twojego budynku. Wprowadzaj korzystne zmiany zawsze kiedy uznasz to za stosowne.

Dopasowanie

Twoja wygoda jest naszym priorytetem. Od początku rozwijamy nasz pomysł z myślą o użytkownikach końcowych. Chcemy by każdy budynek odpowiadał na ich unikatowe potrzeby i zapewniał im wygodę funkcjonowania. Z drugiej strony dbamy o energooszczędny i ekologiczny charakter naszych rozwiązań.

Łatwa instalacja

Funkcjonalność na wstępie. Rozwiązania, które proponujemy nie wymagają konsultacji architektonicznych i nie wiążą się z koniecznością przeprowadzania skomplikowanej instalacji. Poradzi sobie z nią każda ekipa montażowa. Z uwagi na fakt, iż wszystkie moduły komunikują się między sobą wykorzystując sieć bezprzewodową nie ma potrzeby oplatania twojego domu gęstą siecią kabli.

Intuicyjność

Zaawansowane funkcje, łatwa obsługa. Nasze moduły wcale nie muszą być ściśle przypisane do prezentowanych przez nas zadań czy funkcji. Z przyjemnością dopasujemy je do twoich własnych pomysłów. Każdy z nich poddamy studium wykonalności i jeśli będzie to możliwe przełożymy go na przyjazną dla użytkowników aplikację. Ścisłe dopasowanie systemu do twoich potrzeb będzie procesem przyjemnym i krótkotrwałym.

 

Współpracujemy z:

Osoby indywidualne

 

Przedsiębiorstwa

 

Usługodawcy

 

Deweloperzy

 

Zarządcy nieruchomości

 

Pośrednicy handlowi

 

Dołącz do naszego kanału na YouTube

Skontaktuj się z nami

w

Dane kontaktowe

 

Dane firmowe

 
Energia Nowa Sp. z o.o.
Trzebnicka 79
55-100 Świątniki
 

Wypełnij formularz – skontaktujemy się

Kontakt